Skip to content


Poprzeczki.

Co słychać?
Kierownik milczy więc kilka słów podsumowujących nasze ostatnie poczynania. Dzięki “smokom” Raffika znów ostro ruczyliśmy do przodu. Aktualnie znajdujemy się na 96 pozycji na świecie i osiągneliśmy RAC rzędzu 10K. Thx Raffik!!! Trzeba pamiętać, że na wynik pracują wszyscy członkowie teamu, tak więc wielkie dzięki także dla Ciebie – oby tak dalej.
Perspektywy?
Przez ostatni tydzień obserwowałem stosunek naszego total credit do total credit BOINC@POLAND (nullzero_total_credit/b@p_total_credit). Z analizy otrzymanych wielkości wynika, że ostatnich kilka dni zbliżyło nas do B@P o ~3% (w poniedziałek udział naszych punktów w punktach B@P wynosił ~27% dzisiaj: ~30%). Nie jest to może jakaś zawzięta gonitwa ale myślę, że jest się z czego cieszyć. Przygotowałem wykres pokazujący przyrost, o którym mowa wyżej. Mam nadzieję, że niedługo trafi on do statystyk.
Cele na najbliższy okres?
Osiągnięcie poziomu RAC większego od RAC teamu HARDWARE LOGIC (tak, tak to już niedługo – aktualnie ich RAC wynosi 10171), tym samym uzyskanie poziomu total credit większego od HL.
Uwagi?
Jeśli nie wszyscy jeszcze zainstalowali optymalizację (Olek to się tyczy zwłaszcza Ciebie) to zachęcam do wykonania tej czynności. Optymalizajce do pobrania w dziale downolad.
Coś jeszcze?
Niech moc będzie z Wami.

Posted in TechBlog.


4 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.

 1. Siegfried says

  Woooow!
  Mistrz Fiddlehead napisal posta ;)
  Jestem pod wrażeniem!

  Kierownik był dzisiaj na pierwszym oficjalnym moczeniu nóg w morzu ;] Zostało to udokumentowane, może nawet dam posta o tym ważnym wydarzeniu. Co do optymalizacji – przypominam że Adaś ma do dyspozycji tylko dwa komputery i prawie stuknął tysiaka ;)
  A teraz czas na Lecha Lite ;)

 2. pxee says

  No i mamy RAC lepszy niz BOINC@Poland. Dogonimy ich za 23119 dni :) )))))

 3. hrbmx says

  hi hi troszku zmobilizowalismy b@p ostatnimi dniami :)

 4. Mchl says

  Normalnie robicie nam z Rosetty projekt o największym priorytecie ;DSome HTML is OK

or, reply to this post via trackback.