Skip to content


Osiągnięcia – 1 000 000 kredytów

Dzisiaj przekroczymy próg miliona punktów :) Patrząc na naszą 4 miesięczną historię muszę stwierdzić że rzeczywistość przekroczyła nasze (moje i Bartka) najśmielsze marzenia. Nie miałoby to miejsca gdyby nie Wasza aktywna pomoc :) Jak widać wspólnie możemy więcej :)
Na chwilę obecną spośród pierwszej dwudziestki najlepszych uczestników (pod względem RAC, wg boinc.dk) do naszego teamu należy sześć osób. Zapraszamy całą resztę – na naszej stronie coś się dzieje, mamy ze soba kontakt, idziemy w górę i można się u nas pościgać z innymi uczestnikami o wysokich RAC :) Na dzień dzisiejszy średnio przeliczamy około 18000 punktów i jeszcze troche wyśrubujemy ten wynik. Jesteśmy na 56 miejscu spośród ponad 3200 teamów pod względem TOTAL i 23 miejscu pod względem RAC. W Polsce jesteśmy drudzy i atakujemy miejsce pierwsze – być może z Twoją pomocą uda nam się zmienić lidera ;)

Jeżeli więc szukasz sympatycznego teamu z przyszłością – dołącz do nas! ;)

Posted in TechBlog.


5 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.

 1. hrbmx says

  ach, miło popatrzec jak wspolnie dajemy rade

 2. Siegfried says

  tylko tak dalej to chinoli pogonimy :)

 3. sq7ro says

  hmmm, fajnie – jeszcze kilka Opterownów i bedziemy w pierwszej 20-ce :)

 4. Mchl says

  Znalezliscie hurtownie z tanimi prockami, czy jak? ;)

  Gratuluje pierwszego miliona. Teraz to już z górki (ojojoj…)

 5. Siegfried says

  Alek jakis czas temu kupil jeden procek od ruskich i teraz w opisie jego kompa widnieje jak byk: AuthenticAMD AMD Athlon(tm) PROSUSSOR :DSome HTML is OK

or, reply to this post via trackback.