Skip to content


Łatwe pieniądze przez internet…

Ostatnio zauważyłem wysyp ofert łatwego i przyjemnego wzbogacenia się w internecie. Polegać mają one na grze w ruletke według systemu: stawiamy cały czas na czarne lub czerwone, jeżeli przegrywamy to stawiamy podwójną kwotę na to samo. Chciałbym tutaj przestrzec potencjalnych użytkowników – coś takiego nazywamy progresją i system ten powoduje uśmiech u bukmacherów. BAAAARDZO SZEROKI, SZCZERY UŚMIECH! Więc niech nikomu nie przyjdzie do głowy grać w ten sposób. No, chyba że chcecie się rozstać z pieniędzmi.

Jeżeli ktoś jest zdecydowany na rozpoczęcie swojej przygody z hazardem to polecam zakłady sportowe. Musicie pamiętać, że gry takie jak blackjack, ruletka, keno itp są ustawione – tzn przy dużej ilości gier szanse rozkładają się mniej więcej 45% gracz – 55% kasyno (i to przy założeniu że gracz posługuje się najlepszą strategią). W związku z tym raczej się nie wzbogacicie – wręcz przeciwnie.

Co do zakładów sportowych to tutaj sprawa ma się nieco lepiej – wasze szanse są wyższe (chociaż kursy są mniejsze). Posługując się podpowiedziami z różnorakich forów bukmacherskich można wypracować pewien zysk. Progresja też działa troche lepiej ;) Drobny tip: Nie starajcie się “trafić” wiązanych zakładów po wysokich kursach (mówiąc wysoki mam na myśli 5.00 w górę) – starajcie się trzymać granicy 1.85 – 5. Im więcej zakładów kombinujecie, tym mniejsze prawdopodobienstwo wygranej (szczególnie w tzw “pewniakach”). Najlepiej stawiać po dwa, góra trzy zakłady. Zacznijcie od małych kwot, sami zobaczycie jak to będzie. Pograjcie tak z pół roku, zanim zaczniecie stawiać oszczędności mamy ;)
Pozdrawiam i życzę szczęścia ;)

Posted in TechBlog.


0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.Some HTML is OK

or, reply to this post via trackback.