Skip to content


Spółki jak muchy

tusk_karykatura Znalazłem dzisiaj interesującego posta na “łonecie”, odnośnie dorobku “peło”, co to miała czynić raj. Tak mnie to zainteresowało że postanowiłem go dokładnie sprawdzić i pododawać linki. Warto zauważyć że mówimy tutaj o DUŻYCH zakładach. Jak tak dalej pójdzie to nie będzie czego zamykać, bo niewiele ich już chyba zostało. Później zaś słychać stękanie, że drogo i nie stać. Jak ma być tanio skoro ceny dyktują zagraniczne firmy, zainteresowany wypompowywaniem zysków poza granice. Pomimo tego że poniższe spółki były nierentowne, to powinny być czynione jakiekolwiek kroki dotyczące restrukturyzacji i naprawy ich finansów.

Za rzadów naszych “liberałów” miejsce miały:

Wiecie co, ja pierdole takie cuda.

Posted in Bez kategorii.


4 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.

 1. Mari says

  Marcin to jest czysty populizm! A zakłady mięsne Duda jakbyś zgłębił temat to są na granicy upadłości, bo ich “pseudomenedżerwowie” chcieli zarobic szybkie pieniądze i zaczeli się bawic opcjami walutowymi o któych funkcjownaiu nie mieli zielonego pojęcia. Jak kurs złotego ruszył w doł to się towarzystwu dopiero oczy otworzyły.
  Domar kolejna firma cud z super kierownictwem. Firma w 100% z prywatnym kapitałem. Ich szefostwo doprowadziło do upadku już 2 poprzednie swoje firmy itd.
  Mógłbym tak pisac o każdej z tych firm za wyjątkiem stoczni:)

 2. Siegfried says

  e tam zaraz populizm… padly? padly! :)
  znaczy sie wina platfusow :D

 3. Heniek says

  Maggie też zamykała kopalnie, była totalna tragedia dzisiaj się o niej mówi w samych superlatywach!

 4. anonim says

  Praw Matematyki i Fizyki nie zmienisz jak coś jest nieopłacalne to jest nieopłacalne i trzeba zamknąć a nie dopłacać z budżetuSome HTML is OK

or, reply to this post via trackback.